Adventní poodhalení programu

Ne všichni nutně čekají v adventním období na příchod mesiáše. A tak by vás mohl potěšit příchod novinek o chystaném programu na Intercampu 2016. Program byl doposud zahalen rouškou tajemství, tedy aspoň pro ty, kteří na Intercampu ještě nebyli. Ti, co jezdí, vědí, že program se tradičně skládá z HIKEu, což je výlet někde po okolí s plněním úkolů po cestě, a z ONSITE ACTIVITIES, což jsou hříčky, rukodělky a výzvy přímo na tábořišti a okolo něj. Jenomže téma a duch celého Intercampu je každý rok jiný. Takže jaká červená nit že bude procházet tím naším Intercampem 2016?

Vizte! Jsou to SUPERHRDINOVÉ!

super1

Nechtěli jste být aspoň na chvíli superhrdinou? Ovládat své tělo či své vychytávkové komponenty? Mít nějakou superschopnost? Na Intercampu 2016 se vám to podaří!

Takže heslo zní: „BE A HERO!“ (Buď hrdinou!)super3

Dvanáct hrdinů pořádá tréninkový tábor (Hero Academy), na kterém mají účastníci z několika zemí možnost zlepšit své schopnosti a dovednosti, aby se tak mohli vyrovnat superhrdinům. Pod vedením pomocníků superhrdinů si budou děti trénovat dovednosti ve čtyřech oblastech, a těmi jsou síla, chytrost, zručnost a odvaha.

Během hiku účastníci navštíví všech 12 superhrdinů a budou si moci vyzkoušet aktivitu, která je nejsilnější stránkou daného hrdiny. A pokud se účastníkům podaří splnit dostatek aktivit na Hiku i na tábořišti, získají tak nárok nosit odznak BE A HERO! – získají Activity badge.

Takže začněte si číst komiksy a sjíždět video a zkuste si tipnout, kteří superhrdinové to na IC 2016 asi budou?

Tul