!!! Pokud se na IC chystáte přijet vlakem, dejte si pozor na výluku !!!

 vyluka V__lukyBvyluka
Jelikož v době konání Intercampu 2016 bude na železniční trati mezi Hradcem Králové a Jaroměří probíhat výluka, bude nutné pro příjezd využít náhradní autobusovou dopravu, která bude zajišťována z Hradce Králové do Jaroměři kyvadlovými autobusy.

Pokud využijete posílené vlaky z Prahy R935 (odjezd v 15:11) a R931 (odjezd v 16:11), bude v Hradci Králové mimo běžných náhradních autobusů možné využít i autobusy vyčleněné pro účastníky Intercampu 2016.

Stejně tak bude možné využít autobusy na cestě zpět z Intercampu 2016 k vlakům R928 (odjezd z Hradce Králové v 12:09) a R946 (odjezd z Hradce Králové v 13:09).

I přes posílení náhradní autobusové dopravy nejspíše nebude možné přepravit všechny účastníky na jeden zátah, a tak budou náhradní autobusy mezi Hradcem Králové a Jaroměří (resp. Jaroměří a Hradcem Králové) jezdit kyvadlově a je potřeba počítat se zdržením na příjezdu, případně se na cestu z Intercampu 2016 vypravit s dostatečným předstihem, jelikož vlaky v Hradci Králové nebudou na pozdní cestující čekat. Dle našeho odhadu může čekání na náhradní autobusovou dopravu trvat i 3 hodiny! 

Náhradní autobusová doprava bude z Hradce Králové odjíždět ze stanoviště autobusů I před nádražní budovou ČD. První odjezd autobusů bude v 17:00 (čeká se na příjezd vlaku z Prahy) a dále pak kyvadlově do cca 19:00 hodin.

V pondělí bude náhradní autobusová doprava bude z Josefova (náměstí Boženy Němcové) jezdit již od 9:30 a dále pak kyvadlově do cca 11:30 hodin.

Případně je možné využít standardní autobusové dopravy z Prahy a jiných měst. Rezervace jízdenek je možná pouze na vybrané spoje.

vlak

Informační dopis - výluka

Dopis účastník

Informační dopis - výluka

Dopis IST