Tradiční program 49krát jinak, aneb jak vypadá program Intercampu bez symbolického rámce?

Intercamp má již spoustu let tradiční schéma, které je vždy překvapivě a zábavně naplňováno programovými týmy. Dovolte mi vám jej nyní v krátkosti představit.

Tábořiště se pro účastníky otevře v pátek 13. května 2016 odpoledne. Opening ceremony proběhne v sobotu 14. května 2016.

Tradičními programovými bloky na Intercampech jsou:

  • TICKET ACTIVITIES
  • PLAZA ACTIVITIES
  • HIKE
  • EVENINGS

Obvykle se skupina účastní jeden den programového bloku INSIDE ACTIVITIES (TICKET ACTIVITIES, PLAZA ACTIVITIES) a jeden den HIKE.

prg2TICKET ACTIVITIES – Rozsáhlý programový blok, který se obvykle koná v prostoru tábořiště. Na něm se mohou účastníci aktivně setkat se svými zahraničními kamarády a prožít společně nabízené aktivity a nové výzvy, které si pro ně nachystá programový tým.

 

 

 

prg1PLAZA ACTIVITES – Drobné rukodělné, tvůrčí činnosti, které účastníci navštěvují ve svém volném čase, popřípadě si jimi zkracují čekání na větší, rozsáhlejší program.

 

 

 

HIKE – Rozsáhlý programový blok, který zavede účastníky Intercampu do bezprostředního okolí tábořiště. Obvykle je na „hiku“ spousta zajímavých a akčních zastávek, jež tematicky dokreslují celkový námět Intercampu.

 

 

 

EVENINGS – Večerní programy bývají nedílnou součástí každého většího setkání. Jsou příjemným neformálním doplňkem aktivních denních programů, při nichž si můžeme upevňovat navázané nové kontakty a zakončit nabitý den ve skvělé společnosti.

 

 

 

Na předchozích řádcích jsme vám nabídli krátký úvod do tradičních programových bloků Intercampů a nyní nám nezbývá než napjatě očekávat novinky z programového týmu, který velmi pilně pracuje, vymýšlí a kombinuje. Také jste zvědaví jaký bude Intercamp 2016? Dočtete se již brzy na tomto místě.

Al°

Další zajímavé odkazy:

Food Festival

HERO ACADEMY