Registrace skupin z České republiky je již uzavřena!

Od otevření registrace na Intercamp 2016 uběhl týden a zájem skupin z Junáka byl tak obrovský, že již během prvních 30 hodin byla zaplněna základní kapacita Českého kontingentu pro Intercamp 2016. Během následujících několika dní, pak byla zaplněna i všechna místa pro čekající náhradníky. Velmi si vážíme tohoto zájmu, děkujeme!

V této chvíli, již NENÍ možné, se na Intercamp 2016 z České republiky se skupinou dostat. Prosíme, již se NEREGISTRUJTE, případné registrace budou smazány.

Stále JE MOŽNĚ přihlásit se na Intercamp do SERVIS TÝMU (jako IST). Pro další informace klikni zde. Pojeďte pomoci Intercampu 2016!

Pokud se toužíte zúčastnit mezinárodní akce se svým oddílem, můžete využít například nabídky: pravě probíhá registrace na Středoevropské jamboree v Polsku 2016 a již je možné se začít těšit i na Intercamp 2017, který proběhne v Německu.

  • účastnický poplatek činí 560,- Kč při uhrazení poplatku do 1. března 2016 0:00
  • účastnický poplatek placený po 1. březnu 2016 0:01 činí 700,- Kč
  • účastnický poplatek je nevratný

Co tato situace znamená pro řádně přihlášené?

Stihli jste se zaregistrovat včas a patříte mezi vyvolené, co naplnili základní kapacitu Českého kontingentu na Intercamp 2016! Gratulujeme! Chceme Vám však oznámit, že z důvodu takto vysokého zájmu posouváme termín pro nejpozdější zaslání platby a uzavření skupiny z Junáka na 31. ledna 2016. Po tomto datu budou nezaplacené registrace smazány a volná místa budou nabídnuta čekajícím náhradníkům. Nenechte si tedy Intercamp 2016 ujít a zaplaťte včas.

Co tato situace znamená pro náhradníky?

Stihli jste se ještě zaregistrovat, ale již Vám přišel email, že jsme vás zařadili na seznam čekajících náhradníků? Nevěšte hlavu, máte ještě reálnou šanci se na Intercamp 2016 dostat.

Verdikt o přijetí či nepřijetí skupiny na Intercamp očekávejte ve dvou vlnách a to po 31. lednu 2016 – po zaplacení včas přihlášených skupin na naší straně, a pak po 15. březnu 2016 – po vyhodnocení registrace skupin zahraničních kontingentů.

Skupiny budeme informovat postupně, rozhodovat bude pořadí přihlášení.

V případě jakýchkoliv dotazů piště na info@intercamp2016.cz

Šupik