Sportovní a outdoorová obuv & oblečení
 
Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Návratová politika

Snažíme se plně uspokojit. Všechny položky, které jste si objednali, jsou blízko slova "co vidíte na našich webových stránkách je to, co dostanete za 7 dní". Pro jednoduché vrácení nebo výměnu musíte nás před návratem kontaktovat. Kontaktujte nás! Všechny položky, které nám byly zaslány, musí být opotřebovány, změněny nebo omyty v původním stavu se všemi připojenými značkami.

Všechny objednané položky mají tu správné položky. Slibujeme vám, že máte správné balíčky. Takže pokud jsou vráceny správné položky pro vrácení peněz:. Odesílatelské a manipulační poplatky nebudou vráceny

Nemáme přepravní náklady na vrácení nebo výměnu balíků správných objednávek, budete zodpovědní za náklady na dopravu. Kromě toho doporučujeme sledovat a pojišťovat vlastní ochranu, protože nebudeme zodpovědní za ztracenou přepravu.

Veškeré vrácené zboží by mělo být odesláno na adresu, po odeslání pošlete nám e-mail!

Exchange

Zajistíme výměny pro jinou velikost nebo barvu do 30 dnů po původním datu objednávky. Kontaktujte nás s vaším ID objednávky a jeden z našich členů týmu vám pomůže. Kontaktujte nás! Pokud byste si chtěli vyměnit položku v jiném stylu, museli byste vrátit své položky za vrácení peněz a učinit novou objednávku pro styl, který upřednostňujete.

Před odesláním položek je nutné nás kontaktovat. Všechny položky, které nám byly zaslány, musí být opotřebovány, změněny nebo omyty v původním stavu se všemi připojenými značkami. Opotřebené nebo špinavé předměty se vám vrátí zpět.

Nemáme náklady na dopravu k pokrytí výměny, budete odpovědní za vrácení zásilky a zaslání vám zpět vyměněné položky. Doporučujeme sledování a pojištění, pokud nám zboží zasíláte na vlastní ochranu, protože nebudeme zodpovědní za ztracenou přepravu. Poplatky za dopravu a manipulaci se nevrací.

Zrušení rezervace

Zrušení objednávky musí být vyžádáno před odesláním objednávky. Protože máme objednávky co nejdříve v rozmezí 6-8 hodin po objednávce objednávek, takže po objednávce není vždy možné zrušit objednávku. Doufám, že pochopíte tento důležitý bod. Reklamace byla zrušena po odeslání objednávky v souladu s právem vrácení. A musíte platit provizi za banku.

zpět
www.intercamp2016.cz Copyright © 2018 . All Rights Reserved.
Dnes nakupujte boty a oděvy s levnou cenou (50% sleva) a velkou značkovou značkou, objednejte si obuv nebo oblečení asi 7 dní!